Randy Pitchford nietypowo skomentował wyłączność Borderlands 3 w Epic Games Store

Randy Pitchford nietypowo skomentował wyłączność Borderlands 3 w Epic Games Store

Randy Pitchford nietypowo skomentował wyłączność Borderlands 3 w Epic Games Store
Krzysztof Kempski
04.04.2019 17:57

Poznaliśmy też nowe szczegóły dotyczące trybu kooperacji.

Po tym jak potwierdziły się pierwsze plotki o tym, że 13 września pecetowa wersja Borderlands 3 ukaże się wyłącznie na Epic Games Store, gracze zaczęli wyrażać głośne niezadowolenie tym faktem. Drobnym pozytywem jest to, że w tym przypadku umowa na wyłączność podpisana jest "tylko" na trochę ponad pół roku, a więc do kwietnia 2020 roku, ale i tak fani serii zaczęli przyznawać wszystkim grom z serii negatywne oceny na Steamie i atakować w komentarzach zarówno developerów jak i Epica. Randy Pitchford postanowił zatem skomentować sprawę na Twitterze.

Załóżmy, że Randy chciał napisać coś dowcipnego, ale mam wrażenie, że lekko dolał jeszcze tym komentarzem oliwy do ognia.

325381032939696754
325381032939762290

O Split Screenie pisaliśmy już wczoraj, ale przecieki (które w przypadku Borderlands 3 jak na razie się w pełni sprawdzają) sugerują, że będzie on dostępny tylko na konsolach. Ciekawie wygląda natomiast sprawa cross playu, o którym informował wczoraj sklep Microsoftu (informacja ta została już usunięta). Oficjalne stanowisko firmy jest na razie takie, że przyglądają się sprawie. Prawdopodobnie ostateczną informację na ten temat dostaniemy dopiero 1 maja - wtedy możemy spodziewać się także pierwszego gameplayu.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)