Raj dla 30-latków. 700 dem i prototypów ujrzało światło dzienne

Raj dla 30-latków. 700 dem i prototypów ujrzało światło dzienne23.03.2021 14:44
PlayStation 2
PlayStation 2

752 tytuły, ponad 900 GB danych i niepoliczalna fala nostalgii – to efekt pracy The Hidden Palace, samozwańczych archiwizatorów gier wideo.

Ostatnim i najbardziej imponującym łupem The Hidden Palace padła przepastna paczka z ponad 700 prototypami gier oraz wersjami demonstracyjnymi na PlayStation 2.

I czego tam nie ma. Wczesne demo "Shadow of the Colossus" czy "Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex" do tej pory widziane wyłącznie przez dziennikarzy na targach E3, deweloperskie wersje "Final Fantasy X-2" oraz "Legacy of Kain: Soul Reaver 2" czy prototyp "God Hand" oraz "Dino Stalker".

Co ciekawe, całą paczkę danych grupa The Hidden Palace otrzymała od anonimowego darczyńcy. "Ta osoba nie tylko podjęła się samodzielnego wykonania kopii zapasowej wszystkiego, co było w jej posiadaniu, ale była na tyle uprzejma, że ​​pozwoliła nam przejrzeć i zachować całą zawartość swojej kolekcji bez żadnych zobowiązań" – czytamy na stronie grupy. Tajemniczy darczyńca nie chciał niczego w zamian. Pakiet oddał całkowicie za darmo. Grupa nad opracowaniem paczki danych pracowała niespełna rok.

The Hidden Palace pochwalił się nowymi zasobami na swoim kanale na Twitchu. Zalecamy uzbrojenie się w napoje i posiłek – całość trwa powiem ponad 6 godzin.

Dostęp i listę wszystkich tytułów można znaleźć na stronie Project Deluge. The Hidden Palace zapewnia, że to nie koniec i miłośnicy klasycznych tytułów mogą już teraz zacierać ręce.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)