Rainbow Six: Siege. Od teraz po kryjomu, ale za to w mistrzowskim stylu, czyli do gry wkraczają Alibi i Mestro

Rainbow Six: Siege. Od teraz po kryjomu, ale za to w mistrzowskim stylu, czyli do gry wkraczają Alibi i Mestro

Rainbow Six: Siege. Od teraz po kryjomu, ale za to w mistrzowskim stylu, czyli do gry wkraczają Alibi i Mestro
Joanna Pamięta - Borkowska
21.05.2018 15:40

Włoscy operatorzy przyniosą własne zabawki.

W ramach sporej aktualizacji do Rainbow Six: Siegie pt. Para Bellum w grze pojawi się kilka mniejszych i większych dodatków.

Villa to nowa lokacja - piękna włoska posiadłość skąpana w blasku popołudniowego słońca. Ale sielanka może okazać się iluzją - tak samo jak niektórzy czyhający w pomieszczeniach operatorzy, którzy tak naprawdę mogą być hologramami ustawionymi przez Alibi. Zniszczenie któregoś z nich natychmiast zaalarmuje włoską operatorkę o lokalizacji wroga. Takie sprytne wabiki znajdować się będą w kluczowych miejscach i udawać prawdziwą Alibi.

Obraz

Jako kontrę dla wabików Alibi twórcy proponują Twitch, nie są one w stanie oszukać też Glaza. Poza tym wygląd wabika jest zawsze ten sam, więc jeśli jedna z potencjalnych iluzji wyróżnia się czymkolwiek - to jest to prawdziwa Alibi.

Sporo namieszać może też Maestro. Ten jest specjalistą od kamer, posiadającym dostęp do urządzenia zwanego Evil Eye. Jest to solidny kawał pancernej kamery, odpornej na kule, widzącej przez dym, strzelającej laserem i pamiętającej o wszystkich najważniejszych urodzinach w rodzinie, której w dodatku może używać każdy członek drużyny. Można się jej pozbyć tylko wysadzając ścianę, do której jest przytwierdzona, da sobie z nią radę specjalista od demolki, czyli Sledge (mój ulubiony w ataku).

Pełen opis nowości możecie znaleźć w poniższym materiale wideo:

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Para Bellum : Rozgrywka i Porady

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)