Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rainbow Six Siege dostaje czwarty sezon i nowy system banowania

Strona głównaRainbow Six Siege dostaje czwarty sezon i nowy system banowania
12.12.2018 18:51
Rainbow Six Siege dostaje czwarty sezon i nowy system banowania
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDHSdMzq

Twórcy chcą wyeliminować błędy poprzedniego rozwiązania.

bDHSdMyJ

W Rainbow Six Siege szykują się nowości i zmiany. W temacie tych pierwszych, Ubisoft zapowiedział właśnie czwartą przepustkę sezonową do gry. Nowy karnet kosztować ma około 120 złotych niezależnie od platformy. Za zainwestowanie w niego gracze otrzymają 8 nowych operatorów, dodatkowe 600 kredytów oraz 8 nowych uniformów i osprzętów głowy.

325462642552747996

Dodatkowo dla wszystkich, którzy zdecydują się zainwestować w kolejną przepustkę do 4 marca 2019 roku twórcy przewidzieli również wulkaniczną skórkę na broń. Poza tym będą też pomniejsze bonusy dla tych, którzy zdecydują się kupić karnet jeszcze przed końcem stycznia 2019. Jest to 5% premii punktów rozgłosu, 0,3% premii do pakietów alfa oraz 1% zniżki w sklepiku growym. Rok 4 znów podzielony będzie na cztery sezony - Luty/Marzec, Maj/Czerwiec, Sierpień/Wrzesień oraz Listopad/Grudzień.

bDHSdMyL

Oprócz karnetu Ubisoft zdecydował się też porzucić system rozdający automatyczne bany za bluzgi. Choć twórcy byli zadowoleni z jego wpływu na temperowanie zapędów graczy zauważyli też, że nie zawsze nieodpowiednie słowa są nacechowane negatywnie - a tylko rzeczywiście naruszających pewne zasady graczy Ubisoft chce banować. Na razie wprowadzono nowy, mniej zautomatyzowany system, który podejrzaną wiadomość prześle najpierw do Ubisoftu celem oceny.

Krzysztof Kempski

bDHSdMzH