Rainbow 6: Patriots dopiero w następnej generacji?

Rainbow 6: Patriots dopiero w następnej generacji?12.11.2012 17:09
Rainbow 6: Patriots dopiero w następnej generacji?
marcindmjqtx

Szef Ubisoftu zapewnia, że prace nad grą dalej trwają i idą koncertowo. O tym, że zagramy na sprzętach, które mamy w domu już zapewnić nie może.

W rozmowie z serwisem Polygon CEO Ubisoftu Yves Guillemot powiedział:

"Mogę tylko zdradzić, że nad grą pracuje świetny zespól i wygląda naprawdę dobrze. Zaskoczy calą branżę, gdy się ukaże." Zapytany o mozliwość przeniesienia Patriots na konsole następnej generacji stwierdził, że nie może niczego potwierdzić, ale jest to bardzo prawdopodobne.

Co w branżowym języku i moim wolnym przekładzie oznacza mniej więcej:

"Tak, ale producenci konsol zabraniają jeszcze o tym mówić." Oficjalnie jednak Rainbow 6: Patriots dalej figuruje jako tytuł na PS3, Xboksy 360 i PC z premierą w roku 2013.

Ale jeśli przerzucenie na nadchodzące sprzęty okaże się prawdą nikt nie powinien być zdziwiony. Twórcy sami zawiesili sobie wysoko poprzeczkę tą pokazówką. Trudno byłoby osiągnąć taki poziom na obecnych konsolach. Gdyby się nie udało złośliwościom i marudzeniu o niewykorzystanym potencjalne nie byłoby końca. Ta sama poprzeczka mogła być też kulą u nogi w trakcie produkcji, która nie zawsze szła tak świetnie, jak wmawia Guillemot.

W temacie Patriots od dawna panuje cisza. Ostatnia informacja sprzed ponad pół roku dotyczyła odejścia trzech kluczowych twórców, w tym mózgu operacji  Davida Searsa. To zły omen. Zastąpił go Jean-Sebastian Decant, który pracował między innymi przy Heavy Rain i Driver: San Francisco. Posprzątanie bałaganu po poprzedniku i wprowadzenie w życie swoich pomysłów na pewno pochłonęło masę czasu i pieniędzy.

[via Polygon]

Piotr Bajda

327372137801911172
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)