Radosną nowiną podzielić się chcę, że ojcowie PaRappy i Gitaroo Mana wspólnie tworzą nową grę

Yo. O rapującym króliku, a co. Poznajcie Project Rap Rabbit.

Radosną nowiną podzielić się chcę, że ojcowie PaRappy i Gitaroo Mana wspólnie tworzą nową grę
Adam Piechota

15.05.2017 | aktual.: 16.05.2017 10:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[Aktualizacja:] Ruszył Kickstarter dla Project Rap Rabbit. Jest sporo świeżych informacji.

[Oryginalny wpis:] Teoretycznie gry rytmiczne umarły kilka lat temu, wyeksploatowane do granic możliwości przez plastikowe instrumenty i rockowe szlagiery. Ale skoro Rock Band oraz Guitar Hero definitywnie wygasły, może jest szansa, by wszystko w gatunku wróciło do stanu pierwotnego. Gdy takie Gitaroo Many wychodziły rzadko, ale swoją kreatywnością przebijały sufit. Nawet nie "może". Chwilę temu raz jeszcze rapowaliśmy z Mistrzem Cebulą, a teraz czytamy o zupełnie nowej grze Masayi Matsuury (prócz PaRappy także Vib-Ribbon). Mało tego, tworzy ją we współpracy z Keiichim Yano, ojcem Gitaroo Mana.

Introducing Project Rap Rabbit

Co wiemy o Project Rap Rabbit? No, tak na serio to niewiele. Krótka wideozajawka pokazuje tytułowego (rapującego zapewne) kicka na widokówce, gdzie feudalne budynki mieszają się z motocyklami i dronami, w tle przelatuje statek kosmiczny, a do wiosennego bitu głową buja gargantuiczna ropucha. Cóż, to standardzik w gatunku. Fanom obu nazwisk nie trzeba było więcej, by zasypać twitterowy profil produkcji własną twórczością. Wszak o takiej kolaboracji marzyli dekadami. Myślę za to, że spokojnie możemy założyć, iż Rap Rabbit BĘDZIE rzeczywiście tytułem rytmicznym. Co innego ci panowie mogliby zrobić?

Obraz

I w ogóle jaki przypadek, że taka zapowiedź wystrzeliła tego samego weekendu, co nasz soundtrackowy Klub Dyskusyjny. Osobiście nie miałbym nic przeciw, by growa muzyka trafiała na łamy Polygamii o wiele częściej.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.