Race to Mars: Polacy chcą dokonać kolonizacji Marsa

Mowa, rzecz jasna, o kolonizacji zupełnie wirtualnej. Chyba nie sądziliście, że chodzi o prawdziwą, prawda?

Race to Mars: Polacy chcą dokonać kolonizacji Marsa
marcindmjqtx

26.03.2013 | aktual.: 05.01.2016 16:17

Race to Mars to nowa gra opolskiego studia Intermarum. Jak zapowiadają twórcy, ma to być turowa gra ekonomiczna, w której gracz kierował będzie firmą zajmującą się odkrywaniem kosmosu i - w dalszej perspektywie - kolonizacją Marsa, co jest tutaj ostatecznym celem. Brzmi bardzo interesująco, przynajmniej dla miłośnika tego typu produkcji (czyli mnie).

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, gra ma ukazać się w pierwszym kwartale 2014 roku na PC z Windowsem, Maki i Linuksa. By zdobyć dodatkowe fundusze na produkcję, twórcy zamierzają za jakiś czas wystartować z kampanią na serwisie Kickstarter, gdzie będą ich mogli wspomóc sami (przyszli) gracze.

Studio Intermarum na razie na koncie ma dwie produkcje na iOS - Kids Case! i Wicked Stars! - a także nadchodzącą na PC z Windowsem grę SuperMoose (SuperŁosiu w wersji polskiej). Nie brzmi to może specjalnie porywająco, ale wierzymy, że dadzą sobie radę z Race to Mars, który jest jak na razie ich z pewnością najbardziej ambitnym projektem.

Trzymamy kciuki i będziemy obserwować.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościmaclinux
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.