"W Microsofcie nie da się wrzucać dzieci do dziur"

Niestety. Czyli Peter Molyneux o tym, że zazdrościł swojemu sobowtórowi wolności.

"W Microsofcie nie da się wrzucać dzieci do dziur"
marcindmjqtx

10.07.2012 | aktual.: 05.01.2016 16:42

Peter Molydeux to internetowy sobowtór-porodia znanego twórcy gier, Petera Molyneux. Na swoim Twitterze non-stop podrzuca różne zwariowane pomysły na gry, a część z nich została nawet urzeczywistniona.

Pomysły Molydeux docierają oczywiście do prawdziwego Molyneux, który twierdzi, że jest on jednym z powodów, dla których odszedł z Microsoftu:

On był tam, a ja patrzyłem i śmiałem się z jego tweetów prawdopodobnie bardziej niż ktokolwiek. Ten facet może zrobić te wszystkie rzeczy, może być tak wolny, może sprawdzać pomysły takie jak wrzucanie dzieci do dziur - nie możesz tego zrobić z korporacyjną PR-ową maszyną w Microsofcie. Molynuex zachowuje też zdrowy dystans i skromność twierdząc, że Molydeux jest zabawniejszy, niż on kiedykolwiek będzie. I ma nadzieję, że jego sobowtór będzie działał jak najdłużej.

Po odejściu z Microsoftu Molyneux założył nowe studio, 22 Cans. Ich najnowszy projekt już zaczyna wzbudzać pierwsze reakcje. Póki co nie wiadomo, czy będzie polegał na wrzucaniu dzieci do dziur.

Źródło: Eurogamer

Konrad Hildebrand

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.