"Trespasser" to ostatni dodatek do Dragon Age: Inkwizycja

"Trespasser" to ostatni dodatek do Dragon Age: Inkwizycja
30.08.2015 16:39
"Trespasser" to ostatni dodatek do Dragon Age: Inkwizycja
marcindmjqtx
marcindmjqtx

BioWare nie zakończyło wsparcia dla swojego najmłodszego dziecka.

Akcja „Trespassera” rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w podstawowej wersji gry i ma za zadanie doprowadzić główny wątek fabularny do wielkiego końca. Całkiem prawdopodobne, że słowa mówiące o „ostatniej przygodzie”, które pojawiły się w czerwcowej ankiecie rozsyłanej prze BioWare, dotyczą właśnie tego dodatku. Aby w niego zgrać, konieczne jest posiadanie postaci, która ukończyła historię z podstawki.

Po uratowaniu świata Thedas dzięki zamknięciu Wyłomu, twoja kolejna misja zdecyduje o przyszłości Inkwizycji. BioWare potwierdziło, że będzie to ostatnie DLC przygotowane dla Dragon Age: Inkwizycja i zakończy ono przygodę z tą odsłoną serii. Mike Laidlaw - dyrektor kreatywny studia - napisał na oficjalnym forum gry kilka zdań o nadchodzącym rozszerzeniu.

To jest coś, czego do tej pory nie próbowaliśmy - epilog. Dowiedz się, jak to jest być organizacją powołaną do ratowania świata, który ratunku już nie potrzebuje. To szansa spotkać się i porozmawiać ze starymi znajomymi, odkrycia nowego zagrożenia i podjęcia definitywnej decyzji o losie Inkwizycji, w której zbudowanie włożyłeś tyle trudu. Może znajdziesz w nim (dodatku - przyp.red) wskazówki dotyczące przyszłości świata Thedas? Pozostaje czekać na ogłoszenie daty premiery, która nie została jeszcze doprecyzowana.

[Źródło: PC Gamer]

Oskar Śniegowski

326916925777532970
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)