"Święci z Bostonu" w rękach amatorów

"Święci z Bostonu" w rękach amatorów27.02.2012 10:15
"Święci z Bostonu" w rękach amatorów
marcindmjqtx

"The Boondock Saints" był debiutem reżyserskim nieznanego wcześniej nikomu Troya Duffy'ego, a mimo to film stał się klasykiem sensacyjnego kina. Grę na jego podstawie stworzy równie anonimowe studio. To dobry znak?

"Święci" to jedna z marek przeoczonych przez branżę gier wideo, ale dobrze, że w końcu ktoś przypomniał sobie o tym genialnym filmie. Szczegóły produkcji i w ogóle pomysł na przeniesienie go do innego medium poznamy dopiero w przyszłym miesiącu. Dobra wiadomość jest taka, że zapowiada się na to, że jakąś rolę przy produkcji odegrają aktorzy z filmu. Niekoniecznie zła, ale też nieco gasząca entuzjazm informacja to fakt, że za grę odpowiadać będzie studio Critical Mass.

Pewnie o nim nie słyszeliście, bo do tej pory pracowało głównie nad grami innych, zajmując się elementami zlecanymi przez większe studia firmom trzecim. Na stronie Criticall Mass możemy poczytać pochwały od Majesco, Electronic Arts czy Relic, ale brak tam dokonań własnych.

Czyli "Święci" zatoczyli koło i znów trafili w ręce debiutantów. Raz się udało i na pewno nikt nie miałby nic przeciwko, by udało się ponownie. Pozostaje nam czekać na imprezę SXSW i trzymać kciuki, by to, co zobaczymy nie rozczarowało.

źródło: Joystiq

Maciej Kowalik

326951028606396695
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)