"Stary" Xbox 360 zostanie z nami jeszcze długo

"Stary" Xbox 360 zostanie z nami jeszcze długo

"Stary" Xbox 360 zostanie z nami jeszcze długo
marcindmjqtx
30.08.2009 16:10, aktualizacja: 08.01.2016 13:45

Mimo iż analitycy twierdzą coś innego, Microsoft wcale nie zamierza, wzorem Sony, wprowadzić odświeżonej (czyt. zmniejszonej) wersji Xboxa 360. Potwierdził to sam Aaron Greenberg:

Czujemy, że nasz system ma się bardzo dobrze w obecnej formie. Nie mamy planów dotyczących wersji slim.Natomiast po raz kolejny otrzymaliśmy potwierdzenie, że Xbox 360 zostanie z nami jeszcze przez kawał czasu:

Według naszych odczuć, nie jesteśmy nawet w połowie [cyklu życia 360]. Wierzymy w to naprawdę mocno. Ludzie zainwestowali w te konsole, a my połączyliśmy społeczności na masową skalę oraz mamy odpowiednią ilość miejsca. Uważam, że to co zrobiliśmy z New Xbox Experience wskazuje na to, co chcemy zrobić z konsolą.Wszystko wskazuje na to, że i 360 doczeka się 10-letniego cyklu. Nie chcę mi się wierzyć, że w tym czasie Microsoft nie wypuści odchudzonej konsoli, lecz skupi się wyłącznie na wprowadzaniu software'owych poprawek. Przyszły rok, wraz z premierą Project Natal, którą firma traktuje jak zupełnie nowy start konsoli, wydaje się najlepszym momentem do tego.

[via Kotaku]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)