"Niedokończony łabędź" - pierwszoosobowa gra malarska? Nowy tytuł na wyłączność PS3?

"Niedokończony łabędź" - pierwszoosobowa gra malarska? Nowy tytuł na wyłączność PS3?
marcindmjqtx

27.04.2012 16:01, aktual.: 05.01.2016 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy słyszeliście o "The Unfinished Swan"? Prawdopodobnie nie - to mała, artystyczna, niezależna gra zapowiedziana parę lat temu, o której słyszał raczej mało kto. Wygląda jednak na to, że teraz będzie o niej głośno. Czy będzie nowym tytułem na wyłączność PlayStation 3?

Wiele na to wskazuje. Stoi za nią studio Giant Sparrow, które ma jakieś powiązania z Sony Santa Monica (i nie mam na myśli tak oczywistego faktu, że mieści się w tym samym mieście). Jego twórcy zapowiedzieli, że w ciągu najbliższych tygodni możemy spodziewać się nowych informacji na temat tej gry i będą to informacje znaczące. Plotkuje się o tym, że będzie to tytuł wydawany przez SSM na PSN (i tylko tam) - tak jak wcześniej Journey czy niedługo polska Datura.

A czym w ogóle "The Unfinished Swan" ma być? W 2008 roku twórcy określali tę produkcję jako "pierwszoosobową grę malarską". Jej świat ma być w całości biały - gracze będą musieli go pomalować, by znaleźć z niego wyjście. Poniżej znajdziecie filmik z dema technologicznego sprzed 4 lat:

Wygląda interesująco, prawda? Niedługo dowiemy się pewnie, ile prawdy jest w powyższych plotkach.

[via eurogamer]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)