Quantum Theory wykorzystuje narzędzia stworzone przy produkcji Ninja Gaiden Sigma

Quantum Theory wykorzystuje narzędzia stworzone przy produkcji Ninja Gaiden Sigma11.01.2009 16:11
Quantum Theory wykorzystuje narzędzia stworzone przy produkcji Ninja Gaiden Sigma
marcindmjqtx

Quantum Theory natychmiastowo zostało okrzyknięte przez posiadaczy PS3 ich Gears of War. Oczywiście chodziło o system walki, a nie jakość gry, bo przynajmniej chwilowo nowa produkcja Tecmo nie zachwyca. Mimo wszystko powinniśmy liczyć na całkiem niezłą grafikę, bo Team Tachyon zapowiedziało, że korzystają z wiedzy i doświadczenia zdobytego przy produkcji Ninja Gaiden Sigma:

"Team Ninja wypuściło już jeden tytuł na PS3 - Ninja Gaiden Sigma. Wewnątrz Tecmo dzielimy się wiedzą, rozwiązaniami oraz doświadczeniem zdobytym przy pokonywaniu wyzwań stworzonych przez tę konsolę."Co prawda ta poprawiona wersja pierwszej części Ninja Gaiden wyglądała ładnie, ale trzeba pamiętać, że to było jakiś czas temu, więc bardzo liczę, że Team Tachyon pójdzie krok dalej. Zresztą jak sami zapowiadają:

"Myślimy, że z Quantum Theory możemy wspiąć się na jeszcze wyższy poziom, szczególnie, że nie zaczynamy całkowicie od początku, a luksus posiadania ludzi, którzy już pracowali nad tytułem na PS3 na pewno pomaga." Zobaczymy czy im się udało, jak tylko pojawi się pierwszy materiał liczony w czasie rzeczywistym.

Beniamin Durski

[via Gamasutra ]

326965153797466391
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)