Quantum Error na PlayStation 5. Pojawił się nowy materiał

Quantum Error na PlayStation 5. Pojawił się nowy materiał

Quantum Error
Quantum Error
Źródło zdjęć: © Quantum Error
28.03.2022 11:12

W sieci opublikowano nowy materiał z gry Quantum Error. Produkcja autorstwa TeamKill Media pojawiła się na fabularnym zwiastunie, gdzie zaprezentowano fragment rozgrywki na PlayStation 5.

Quantum Error to doskonała propozycja dla wszystkich entuzjastów "kosmicznych horrorów". Pierwszoosobowa rozgrywka zabierze nas do futurystycznego ośrodka badawczego, który został zaatakowany przez nieznane siły. Widoczne są niepisane prawidła gatunku - personel przepadł, placówka zostaje w niewyjaśnionych okolicznościach zdewastowana, a gracz zostaje wysłany w ramach misji ratunkowej. Jak to zwykle w tego rodzaju misjach bywa - nie wszystko pójdzie gładko. 

Tytuł ma być okraszony mechanikami znanymi z gier survival horror. Czuć, że zanosi się na klimatyczną rozgrywkę, bowiem opuszczony kompleks prezentuje się niezwykle mrocznie. Wąskie i ciemne korytarze skrywać będą wiele tajemnic, które nie wróżą nam niczego dobrego. Oczywiście nie będziemy bezbronni. Towarzyszyć nam będzie cały wachlarz narzędzi, który pomoże nam przezwyciężyć złowrogie siły.

Zaprezentowany materiał dotyczy wersji na konsolę PlayStation 5, jednak gra trafi również na PlayStation 4 oraz Xbox Series X|S. Quantum Error powstaje na silniku Unreal Engine 5. Jeśli chodzi o datę premiery, to nie znamy szczegółów, jednak gra ma pojawić się "wkrótce".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)