Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Quakecon 2018 startuje już jutro

Strona głównaQuakecon 2018 startuje już jutro
08.08.2018 14:31
Quakecon 2018 startuje już jutro
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDHSLBTW

Choć Gamescom za pasem, na corocznej imprezie Bethesdy zdecydowanie nie będziemy się nudzić.

bDHSLBTp

Sezon ogórkowy w pełni, ale już niedługo rusza wydarzenie, które (miejmy nadzieję) nieco przełamie wszechobecną branżową nudę. Już jutro zaczyna się Quakecon 2018, a główne role odegrać mają na nim Fallout 76 oraz Doom Eternal. Jutro co prawda impreza rozpocznie się od działu poświęconego The Elder Scrolls: Legends, ale już dalej ma być (z mojej perspektywy) ciekawiej. Z kronikarskiego obowiązku napiszmy tylko, że w karciance od Bethesdy o 50 tysięcy dolarów powalczy 16 najlepszych graczy z całego świata.

Aż 175 tysięcy będzie można natomiast zgarnąć za grę w Quake Champions. Tu drużynowy turniej będzie rozegrany w sobotę i niedzielę. Oczywiście zarówno Quake jak i TES Legends pokazywane będą na poświęconych obu tym grom kanałach w serwisie Twitch. Linki do obu tutaj: Quake, TES: Legends.

325512170253400028

To już jednak jest znane, dla wielu ciekawsze okażą się z pewnością prezentacje nowych gier od Bethesdy. Na liście tytułów, jakie zobaczymy będzie Rage 2, The Elder Scrolls Online, ale też Fallout 76 i Doom Eternal. Jeżeli chodzi o Fallouta, przesądzone w zasadzie jest pokazanie nowych szczegółów odnośnie tworzenia bohatera oraz systemu perków. W temacie Dooma możemy natomiast liczyć na pierwszy materiał z rozgrywki (jaram się strasznie).

bDHSLBTr

Zapowiada się więc, że przez najbliższe kilka dni jak najbardziej będzie o czym pisać!

Krzysztof Kempski

bDHSLBUn