Pytanie na śniadanie: Gry pod choinkę

Problem wyboru gry na prezent świąteczny zawędrował też do telewizyjnej dwójki i poświęcono mu parę minut w programie "Pytanie na śniadanie". Na pytania prowadzącej odpowiadali, między innymi, Piotr Rubik i Piotr Sokołowski (Chip). Mogliśmy się dowiedzieć paru ciekawych rzeczy. Jakich?

Pytanie na śniadanie: Gry pod choinkę
marcindmjqtx

26.12.2009 | aktual.: 15.01.2016 13:34

Na przykład dlaczego rozmaici celebryci grają i w jakie tytuły. W kolejności mamy:

  • DJ Adamusa - gra bo daje mu to nowe możliwości (pokazany z DJ Hero i Guitar Hero)
  • Julia Wróblewska - gra bo to zabawne i można się skupić (pokazana z Eye Petem)
  • Piotr Rubik - o tym, że gra to wiemy (polecamy nasz wywiad), nie wiedzieliśmy jednak, że nie lubi gier samochodowych i muzycznych

Niestety początek wypowiedzi o PEGI i o tym, że nie wszystkie gry są dla dzieci, został ścięty przez prowadzącą i widz dowiedział się tylko, że jest więcej niż jedna konsola.

Poza tym mamy trochę o tym, że najlepiej sprzedają się gry poważne, dla dojrzałych kobiet są gry fitnessowe, zaś dla dzieci najlepiej kupić tytuł na licencji filmu animowanego.

Całość do obejrzenia tutaj.

PS Pamiętajcie, że to nie był program dla graczy, a dla ludzi, którzy raczej na temacie się nie znają.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościciekawostkitelewizja
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.