Publiczności nie będzie. Valve zwraca pieniądze za bilety na turniej Dota 2

Strona głównaPubliczności nie będzie. Valve zwraca pieniądze za bilety na turniej Dota 2
04.10.2021 16:26
Publiczności nie będzie. Valve zwraca pieniądze za bilety na turniej Dota 2
Źródło zdjęć: © Dota 2 The International

Valve odwołało sprzedaż biletów na turniej Dota 2 w tegorocznej edycji The International w związku z ciągłym wzrostem liczby przypadków zachorowań na covid w Rumunii. Ci, którzy już zdążyli zakupić bilety, otrzymają pełny zwrot kosztów.

Międzynarodowy turniej z udziałem publiczności na żywo miał powrócić w Bukareszcie i potrwać od 12 do 17 października. Jednak liczba przypadków zakażenia wirusem covid ostatnio gwałtownie wzrosła, a tamtejszy rząd ogłosił w tym tygodniu nowe ograniczenia dotyczące koronawirusa.

Rumunia ma drugi najniższy wskaźnik szczepień w Unii Europejskiej, tuż przed Bułgarią. W Bukareszcie w ciągu ostatnich dwóch tygodni odnotowano 8,28 nowych zachorowań na tysiąc osób, co jest jednym z najwyższych wskaźników w kraju.

Valve zapowiedziało, że zwróci koszty za wszystkie sprzedane bilety na The International 2021. "Nie chcieliśmy niczego więcej niż powitać fanów na żywo podczas wydarzenia, ale nie możemy już tego zrobić w sposób, który pozwala nam na priorytetowe traktowanie zdrowia i dobrego samopoczucia zarówno członków widowni, jak i uczestników" – podało Valve w poście na stronie Dota 2.

Amerykański producent gier komputerowych dodał, że "osoby, które zakupiły bilety, otrzymają automatycznie pełny zwrot pieniędzy". Turniej odbędzie się teraz bez udziału kibiców, a rozpocznie się 7 października fazą grupową. Trzymamy kciuki, żeby ten sam los nie spotkał Intel Extreme Masters, który ma odbyć się w lutym w Katowicach.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)