PUBG na dzikim zachodzie? Oficjalna zapowiedź!

Strona głównaPUBG na dzikim zachodzie? Oficjalna zapowiedź!
24.05.2021 09:29
PUBG na dzikim zachodzie? Oficjalna zapowiedź!
Źródło zdjęć: © pubgmobile.com

Krafton Inc. w rozmowie z portalem Bloter zapowiedziała premierę spin-offu serii PUBG. Project COWBOY, bo pod takim kryptonimem tworzona jest gra, zabierze nas w iście westernową scenerię.

PUBG zmierza na zachód. Dziki Zachód. Od czasu premiery Red Dead Redemption 2 ta stylistyka znacznie zyskała na popularności. Nic więc dziwnego, że koreański wydawca ma zamiar postarać się o zgarnięcie kawałka tortu z kowbojami i rewolwerami w roli głównej.

W rozmowie z serwisem Bloter potwierdzono, że w produkcji jest nowa gra osadzona w uniwersum PUBG. Ma ona oferować graczom duży, otwarty świat, przypominający nieco ten, który znamy z wspomnianej produkcji Rockstara.

Gra, w której będziemy mogli swobodnie postrzelać z rewolwerów będąc przy okazji ubranym w stylowy kapelusz ma trafić na pecety i konsole. Nie podano jeszcze planowanej daty wydania Project COWBOY.

Nie ma co jednak liczyć na rychłą premierę. Aktualnie w produkcji znajdują się dwie inne gry osadzone w tym samym uniwersum. Jedną z nich jest The Callisto Protocol, horror w stylu Dead Space, który ma ukazać się na rynku w 2022 roku. Druga z kolei to PUBG: New State, czyli spin-off serii na urządzenia mobilne, utrzymany w klimacie sci-fi, którego premiera ma się odbyć w tym roku.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, można zakładać, że prace nad Project COWBOY dopiero się zaczynają.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)