Zmien skórke
Logo Polygamii

PUBG i PES 2019 darmowe na Xboksie One

Czyżby było to związane z ogłoszeniem, zaplanowanym przez Microsoft na sobotę?

Jak zauważyli właściciele Xboksów One, w sklepie Microsoftu można w tej chwili pobrać całkowicie za darmo gry PlayerUnknown’s Battlegrounds oraz PES 2019. Przy obu znajduje się adnotacja, że są dostępne bez opłat przez ograniczony czas.

Jaki to czas? Nie wiadomo, bo Microsoft nie wydał w tej sprawie jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia. Wiemy tylko, że obiecał jakąś istotną informację dotyczącą PUBG na tę sobotę.

W sobotę 10 listopada startuje odbywająca się w tym roku w Meksyku impreza X018, którą Microsoft nazywa “globalnym mega świętem Xboksa” (właściwie to nazywa ją “globalnym mega świętem Xbox”, ale ja się z całą mocą sprzeciwiam tej korporacyjnej modzie na nieodmienianie nazw własnych).

Z tej okazji o godzinie 22:00 naszego czasu rozpocznie się 2-godzinna transmisja programu Inside Xbox na żywo. W jej trakcie gracze poznać mają “najnowsze wiadomości, ogłoszenia, pierwsze relacje i niespodzianki”. Będę oglądał, bo redaktorski obowiązek nakazuje.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mistrz
Użytkownik

Odrobine nieprecyzyjna informacja. Gry nie tyle można pobrać za darmo (pobierasz i jest twoja). To jest coś w rodzaju darmowy weekend/tydzień/wstaw właściwy przedział czasowy