Darmowa wersja PES-a 2019 już dostępna

Darmowa wersja PES-a 2019 już dostępna
13.12.2018 16:33
Darmowa wersja PES-a 2019 już dostępna
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Kiedy piłka w grze...

PES 2019 okazał się świetnym symulatorem piłki nożnej, zdecydowanie ustępującym jednak Fifie 19 pod względem licencji i złudzenia uczestnictwa w wielkim futbolu. Sam jednak ciągle do niego czasami wracam - głównie dlatego, że obie gry piłkarskie ogrywałem na różnych platformach. O grze więcej napisałem w tym miejscu. Teraz zresztą nadarza się dobra okazja do posmakowania bardziej rozbudowanej "wersji demo" gry.

PES 2019 LITE Launch Trailer

Cudzysłów jest nieprzypadkowy, bo kontynuujący tradycję z poprzednich lat PES 2019 Lite to po prostu darmowa wersja trybu My Club (i nie tylko) z oryginału. Słabszego odpowiednika znanego z Fify budowania własnej drużyny  poprzez zbieranie talii. Zabraknie tu wielu typowo singlowych trybów (choć rozegramy pojedyncze mecze), ale główna atrakcja tej wersji nie będzie w żaden sposób okrojona. Włącznie z możliwością korzystania z mikropłatności. Udostępniono również moduł ligowy oraz możliwość edytowania składów, piłkarzy etc.

Mnie karciana zabawa w sumie nigdy nie wciągnęła, również przez coraz bardziej postępujące zabiegi mające wymusić sięgnięcie po portfel. Z drugiej strony dla wielu fanów jest to właśnie jedyny sensowny moduł w całej grze. Lite udostępniono zarówno na konsolach jak i PC.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)