PS5 znów w sprzedaży. Trzeba być czujnym i się pospieszyć

PS5 znów w sprzedaży. Trzeba być czujnym i się pospieszyć10.12.2020 11:08
PlayStation 5
PlayStation 5
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

PlayStation 5 wyprzedało się niemal natychmiast po premierze nowej konsoli. Długo nie było wiadomo kiedy konsola znów pojawi się w sklepach, ale wygląda na to, że część osób będzie mieć jeszcze szansę na to, że PS5 trafi do nich przed świętami.

PS5 wyprzedało się momentalnie w dużych sklepach, na czym korzystali mniejsi dystrybutorzy, sprzedając nową konsolę Sony po niebotycznych kwotach. Wiele osób zdecydowało się zapłacić na PlayStation nawet kilka tysięcy złotych więcej niż cena sugerowana przez Sony, ale wygląda na to, że również ci, którzy się wstrzymali, będą mieli szansę otrzymać PS5 przed Gwiazdką. 

Właśnie pojawiła się informacja, że konsole 10 grudnia od godziny 13:00 będą dostępne w sklepach RTV Euro AGD. Niestety nie będzie możliwości ich wcześniejszej rezerwacji, dlatego trzeba być czujnym. Liczba sztuk będzie ograniczona, więc warto się pospieszyć. 

Informacja z RTV Euro AGD na temat dostępności PS5
Źródło zdjęć: © WP
Informacja z RTV Euro AGD na temat dostępności PS5

Trzeba liczyć się z tym, że możemy nie załapać się na tę dostawę. Media Expert wczoraj (9 grudnia) poinformowało o ponownej dostępności PS5 w swoich sklepach, a dziś konsola jest już ponownie niedostępna. 

Sklep na Twitterze sam przyznaje, że "ile by nie było, to i tak będzie za mało". Ogromne zainteresowanie PS5 potwierdza, chociażby fakt, że niektórzy spali pod sklepem, by zdobyć konsolę. Informacje na temat dostępności konsol w innych dużych sklepach będziemy uzupełniać dla was na bieżąco. Na razie nie udało nam się do nich dotrzeć, ale wypatrujemy ofert. 

Zobacz: PlayStation 5 - otwieramy pudełko z konsolą [Wideo]

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)