PS3 i PS4 dostaną bundle z Watch Dogs

Strona głównaPS3 i PS4 dostaną bundle z Watch Dogs
07.03.2014 03:08
PS3 i PS4 dostaną bundle z Watch Dogs
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDZLUvKe

Jeśli myślisz nad kupnem którejś z tych konsol, a przy okazji kusi Cię również Watch Dogs, może zechcesz zaczekać z zakupem obu tych rzeczy do końca wiosny.

bDZLUvJx

Data premiery długo wyczekiwanej szpiegowskiej gry Ubisoftu to nie jedyna informacja na jej temat, jaka się dziś pojawiła. Na europejskim blogu PlayStation Sony potwierdziło, że dwie ostatnie konsole firmy otrzymają bundle z Watch Dogs. Zestawy będą dostępne w dniu (wspólnej dla całego świata) premiery gry - 27 maja. Obydwie wersje zaoferują sprzęt z dyskiem twardym o pojemności 500GB oraz 60 minut dodatkowego gameplayu. Nie znamy jeszcze przewidywanej ceny bundli, ale nie powinna ona odbiegać od ceny innych podobnych zestawów.

Warto przypomnieć, że bundle z Watch Dogs miały zawitać na sklepowe półki już w listopadzie ubiegłego roku, ale z powodu opóźnienia samego tytułu tak się nie stało, a ich los pozostał niepewny. Dzisiejsza wiadomość powinna ucieszyć wszystkich, którzy kilka miesięcy temu zwiesili nos na kwintę i pogodzili się z myślą, że na Gwiazdkę nie dostaną wymarzonej konsoli i gry.

MIASTO

bDZLUvJz

[Źródło: Gamespot]

Radosław Suduł

327107665593915434
bDZLUvKv