Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Przynoszę wieści na temat daty premiery Final Fantasy VII Remake

Strona głównaPrzynoszę wieści na temat daty premiery Final Fantasy VII Remake
10.06.2019 14:00
Przynoszę wieści na temat daty premiery Final Fantasy VII RemakePrzynoszę wieści na temat daty premiery Final Fantasy VII Remake
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz
bDnjLwnG

Walki, wybuchy, pościgi, data premi... moment! Chwila!

bDnjLwmZ

Square Enix zdecydowanie nie miało ochoty czekać w kolejce, czego efektem jest zwiastun tej gry. Tak, tej gry. Na domiar dobrego dostaliśmy od razu datę premiery, która przypada na 3 marca 2020 roku. Oczywiście ekskluzywność dotyczy konsoli Playstation 4, ale o tym wiedzą pewnie wszyscy. Nie wiadomo nic o wersji na komputery, ale nie pogniewalibyśmy się o takie wydanie.

Tetsuya Nomura, reżyser gry, podzielił się na Twitterze krótkim wyjaśnieniem, z którego wynika, że na prezentację z krwi i kości przyjdzie nam chwilę poczekać, ponieważ dostępny materiał jest zaledwie krótką wersją zwiastuna. Całość zostanie pokazana jutro na konferencji Square Enix.

I teraz powstaje pytanie na temat dostępności samej gry. Wiemy, że ta będzie wydawana w postaci osobnych części. Mimo że poznaliśmy datę wydania pierwszego rozdziału, nadal pod znakiem zapytania pozostaje ich liczba i data udostępnienia pozostałych.

bDnjLwnX