Przygotujcie się na grę o małpie w garniturze i z pistoletami

Strona głównaPrzygotujcie się na grę o małpie w garniturze i z pistoletami
08.07.2012 13:13
Przygotujcie się na grę o małpie w garniturze i z pistoletami
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Na grę o małpim zabójcy. Nadejdzie już w przyszłym roku.

bEJxREUl

Kilka dni temu na Polygamii pisałem, że studio High Moon, dotychczas odpowiedzialne za gry spod znaku Transformers, ma wziąć się, pod skrzydłami Activision, za jakąś markę związaną z Marvelem. Wygląda na to, że wiemy już, o co chodzi. To...

Hit-Monkey.

Nic Wam to nie mówi? Nie dziwię się, to raczej mało znana postać, stworzona trochę dla żartu. To małpa, która żyła sobie spokojnie w górach razem ze swoim stadem - aż do czasu, gdy w okolicy pojawił się przypadkiem umierający zawodowy zabójca. Zwierzęta przygarnęły go do swojego stada i uratowały. Jedna z małp obserwowała jego treningi i nauczyła się wszystkiego o jego fachu. Pewnego dnia w górach pojawili się inni zabójcy, pozbyli się tego uratowanego przez stado, jak i wszystkich przedstawicieli jego samego. Hit-Monkey, dzięki temu, co podpatrzyła, zabiła ich jednak i postanowiła mścić się dalej, za cel życia obierając sobie mordowanie zabójców. Nie patrzcie tak na mnie, to tylko Marvel.

bEJxREUn

Wygląda na to, że teraz powstanie gra na podstawie tej historii. Tutaj znajdziecie stronę, która ją zapowiada (aktualnie coś nie działa, ale przed chwilą jeszcze wszystko było w porządku).

Więcej szczegółów możemy spodziewać się już wkrótce. Hit-Monkey będzie prezentowane na Comic-Conie w San Diego, który rozpocznie się za mniej więcej tydzień.

Tomasz Kutera

327253705286570809
Udostępnij:
bEJxREVj