Przeznaczony na 3DS-a Attack on Titan na ostatniej prostej

Przeznaczony na 3DS-a Attack on Titan na ostatniej prostej

Przeznaczony na 3DS-a Attack on Titan na ostatniej prostej
marcindmjqtx
21.11.2013 11:35, aktualizacja: 21.01.2016 16:42

Dzięki konkretnemu zwiastunowy Attack on Titan, japońscy posiadacze 3DS-a mogą podkręcić emocje w ostatnich dniach oczekiwania na grę.

Póki co informacji, szczególnie w formie wizualnej, było o Attack on Titan: Last Wings of Humanity raczej mało, przez co pozostawało jedynie snuć domysły o tym, jak gra będzie finalnie wyglądać. Trwający ponad 3 minuty zwiastun pozwala już jednak wyrobić sobie o tym tytule mglistą opinię. Podobnie jak w mojej wrześniowej notce, wciąż uważam, że pustawe areny starć mogą denerwować, choć tak jak słusznie zauważyliście w komentarzach, w anime również niewiele działo się w okolicy. Zapewne to kwestia doboru materiałów do zwiastuna, ale naprawdę dynamiczne starcia przeplatają się z odrobinę ślamazarnymi momentami, przez co gra może tracić na dynamice. Ale o tym przekonamy się już w grudniu, kiedy gra trafi na sklepowe półki. Przekonamy w przenośni, bo póki co nie mówi się niestety o europejskiej premierze.

Nie zrozumcie mnie źle, moje wytykanie pewnych kwestii w żaden sposób nie zmienia tego, że gdyby tytuł trafił na polskie półki, pobiegłbym do sklepu z wywieszonym językiem i cisnął w niego na  3DS-ie aż odpadłyby klawisze. Co oczywiście nie zmienia faktu, że chciałbym zobaczyć grywalne Attack on Titan stworzone z pełnym rozmachem na konsolach nowej generacji.

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)