Przez szum w eterze przebija się... Modern Warfare 3

Przez szum w eterze przebija się... Modern Warfare 307.05.2011 17:42
marcindmjqtx

Wokół marki Call of Duty znów robi się głośno. Tym razem za sprawą zamkniętego spotkania, które odbyło się kilka godzin temu w Nowym Jorku. Activision zaprosiło na nie kilku dziennikarzy, ponieważ mieli do przekazania duże ogłoszenie związane z serią CoD.

Już wczoraj pojawiły się pierwsze plotki zwiastujące nową grę spod tego arcypopularnego szyldu. Mowa o Call of Duty Online, które może być MMO, bądź odpowiedzią Activision na Battlefield Play4Free od Electronic Arts, co oznacza że zagramy za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Jednakże zdecydowanie bardziej elektryzującą wiadomością jest prawdopodobne zaprezentowanie na wspomnianym wydarzeniu Modern Warfare 3. I w tej formie moglibyśmy traktować to, jako zwykłą plotkę, ale w sieci pojawiło się zdjęcie reklamy z Official PlayStation Magazine UK przedstawiające charakterystyczną dla MW zieloną trójkę, pod którą znalazł się podpis: „Największa gra świata powraca”.

Zapowiedź następnego Modern Warfare już za rogiem? Być może przekonamy się niedługo, ponieważ Activision będzie miało ku temu okazję 9 maja, kiedy to firma publikuje opublikuje swoje wyniki finansowe i plany na przyszłość.

Dalszy ciąg telenoweli emitowanej każdego roku, przez Koticka i spółkę już nie wywołuje u mnie szybszego bicia serca, a u Was?

Miłosz Białas

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)