Przegrać pół życia, czyli 1500 leveli w Tibii

Ta niezwykła sztuka udała się jako pierwszemu graczowi z Polski.

Przegrać pół życia, czyli 1500 leveli w Tibii

Jak donosi serwis mmorpg.org.pl, polski gracz, znany jako Bobeek, stał się pierwszym na świecie zdobywcą 1500 poziomu w Tibii. Weteran tego prostego graficznie acz popularnego sieciowego MMO gra w nie od 16 lat (czyli od 10 roku życia).

Zdobycie w grze tak wysokiego poziomu wymagało olbrzymiego zaangażowania i poświęcenia na zabawę tysięcy godzin. Bobeekowi motywacji najwyraźniej nie brakowało, bo zostawił on w tyle całą światową konkurencję. Tak naprawdę jedynie jego narzeczona, z którą - jak sam przyznaje - regularnie gra, zbliżyła się do tego osiągnięcia, zdobywając 1486 poziom.

Obraz

Czy osiągnięcie tak imponującego wyniku oznacza, że Bobeek wycofa się z gry? Nic podobnego. Ba, ten zagorzały fan Tibii zdążył już w międzyczasie wskoczyć na 1501 poziom.

Pozostaje tylko pogratulować wytrwałości i osiągnięcia! Zawsze to miło popatrzeć i posłuchać, jak coś staje się dla kogoś tak wielką pasją.

A sama Tibia? Znam ją w sumie głównie z tego, że stała się - zapewne niesłusznie - puentą wielu żartów. Sam nigdy nie grałem, chociaż tak ze screenów przypomina mi trochę Ultimę Online.

Tibia - Ultima Online naszych czasów?

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (3)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.