Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Przegrać pół życia, czyli 1500 leveli w Tibii

Strona głównaPrzegrać pół życia, czyli 1500 leveli w Tibii
09.03.2020 18:31
Przegrać pół życia, czyli 1500 leveli w TibiiPrzegrać pół życia, czyli 1500 leveli w Tibii
bDojEIyK

Ta niezwykła sztuka udała się jako pierwszemu graczowi z Polski.

bDojEIyd

Jak donosi serwis mmorpg.org.pl, polski gracz, znany jako Bobeek, stał się pierwszym na świecie zdobywcą 1500 poziomu w Tibii. Weteran tego prostego graficznie acz popularnego sieciowego MMO gra w nie od 16 lat (czyli od 10 roku życia).

Zdobycie w grze tak wysokiego poziomu wymagało olbrzymiego zaangażowania i poświęcenia na zabawę tysięcy godzin. Bobeekowi motywacji najwyraźniej nie brakowało, bo zostawił on w tyle całą światową konkurencję. Tak naprawdę jedynie jego narzeczona, z którą - jak sam przyznaje - regularnie gra, zbliżyła się do tego osiągnięcia, zdobywając 1486 poziom.

327383998102065977

Czy osiągnięcie tak imponującego wyniku oznacza, że Bobeek wycofa się z gry? Nic podobnego. Ba, ten zagorzały fan Tibii zdążył już w międzyczasie wskoczyć na 1501 poziom.

bDojEIyf

Pozostaje tylko pogratulować wytrwałości i osiągnięcia! Zawsze to miło popatrzeć i posłuchać, jak coś staje się dla kogoś tak wielką pasją.

A sama Tibia? Znam ją w sumie głównie z tego, że stała się - zapewne niesłusznie - puentą wielu żartów. Sam nigdy nie grałem, chociaż tak ze screenów przypomina mi trochę Ultimę Online.

Tibia - Ultima Online naszych czasów?

Dominik Gąska

bDojEIzb