Zmien skórke
Logo Polygamii

Przeglądarka dla graczy Opera GX z nową aktualizacją

Dalej jednak nie ma daty premiery pełnej wersji.

Na Polygamii nikt chyba jeszcze nie pisał o Operze GX, dlatego pozwólcie, że nadrobię zaległości. W skrócie, specjalna wersja przeglądarki dedykowana graczom została zapowiedziana na tegorocznym E3 i od razu została udostępniona użytkownikom. Jej głównymi cechami są możliwość kontrolowania zużycia pamięci RAM i procesora, co pozwala na jednoczesne przeglądanie Internetu i granie w wymagające tytuły na “ultra”. Oprócz tego można ją zintegrować z Twitchem, komunikatorami takimi jak Messenger i WhatsApp, czy dostosować powiadomienia z praktycznie wszystkich stron pod indywidualne preferencje. A to wszystko skąpane w intuicyjnie zaprojektowanym interfejsie i kolorach, które będziemy mogli dostosować pod nasze indywidualne preferencje.

Przeglądarka spodobała się jury na niemieckim festiwalu Red Dot, które nagrodziłą ją nagrodą za najlepszy design, a także użytkownikom – Operę GX pobrano ponad milion razy. Twórcy nie zamierzają jednak spoczywać na laurach i ciągle rozwijają swój twór, który na razie ciągle jest w wersji próbnej.

Niedawno wzbogaconą ją o kilka drobnych zmian, między innymi o możliwość kontrolowania ilości danych wysyłanych za pośrednictwem naszego łącza – przydatna opcja, zwłaszcza jak ktoś używa Internetu na “limit”. Oprócz tego poprawiono działanie przeglądarki z Twitchem – teraz powiadomienia o tym, czy ktoś z naszych ulubieńców streamuje są wysyłane automatycznie. Warto też wspomnieć o kalendarzu na premiery gier, co w obliczu nadchodzącej jesieni wydaje się dość użyteczne.

Na razie nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery wersji 1.0.

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LorDex
Użytkownik

> Na Polygamii nikt chyba jeszcze nie pisał o Operze GX
Bo praktycznie nie ma już kto pisać, he he he…

Ekzuzy
Użytkownik

Wbudowany, nielimitowany VPN, którego celem jest ochrona mojej prywatności. Tylko skąd ja mam wiedzieć, co siedzi po drugiej stronie tego VPN i czy tam dane na mój temat nie są jakoś zbierane?

kano777
Użytkownik

dedykowana graczom

“Dedykować” to można wiersz dziewczynie.

Popularne wpisy

Popularne Gry