Przeciek Fable 4 to ostatni sygnał, że bardziej wrażliwi powinni zniknąć z sieci do E3

Takie zaskoczenie psują, hultaje.

Przeciek Fable 4 to ostatni sygnał, że bardziej wrażliwi powinni zniknąć z sieci do E3
Adam Piechota

Oczywiście, wszystko, co przez chwilę istniało w internecie, już dawno zostało usunięte (mówimy tutaj o teaserze/zwiastunie), ale dzielni użytkownicy Reddita zdołali spisać większość informacji. Wygląda na to, że na konferencji Microsoftu zobaczymy w końcu owianą wieloma plotkami kontynuację Fable. Fable 4 albo, zgodnie ze współczesnymi normami, po prostu Fable. Z jednej strony - cudownie, że wracają do tego uśpionego IP, nawet jeśli to już nie Lionhead. Z drugiej - sam powrót może wyjść tak sobie, bo nowa produkcja nie będzie miała w sobie wiele standardowych wyznaczników Fable.

Obraz

Praca w tej branży zawsze mnie męczy w ostatnim tygodniu przed E3. Zamiast włączyć tryb ciszy radiowej i cieszyć się lub irytować „na żywo”, podczas samych prezentacji, psujemy sobie (my wszyscy, Wy, czytelnicy, również) zabawę, próbując być na bieżąco z nowinkami. Najpierw Square nie potrafiło zachować prezentacji Avengersów w tajemnicy, wczoraj pękła zapora Watch Dogs Legion, dzisiaj kolejne Fable. Uciekajcie, póki możecie. Albo - jeśli należycie do tej części społeczeństwa - szykujcie kreatywne pociski na Microsoft za to, że „niszczą dzieciństwo” wieloosobowym dziwactwem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościmicrosoftfable

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (6)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.