Proszę, proszę - Wii U już można normalnie kupić w Polsce w markecie z elektroniką jak każdą inną konsolę

Proszę, proszę - Wii U już można normalnie kupić w Polsce w markecie z elektroniką jak każdą inną konsolę

Proszę, proszę - Wii U już można normalnie kupić w Polsce w markecie z elektroniką jak każdą inną konsolę
Paweł Olszewski
26.12.2015 20:27, aktualizacja: 18.01.2016 16:08

Czeski dystrybutor japońskiej firmy na polski rynek działa powoli, ale sukcesywnie.

Powiedzieć, że firma Conquest przesadza z promocją marki Nintendo na polskim rynku byłoby przesadą, ale nie można odmówić im działania. Już dwa lata z rzędu pojawili się na Poznań Game Arena (czyli miejscu ignorowanym przez Sony) czy ostatnio na Warsaw Games Week. Poza tego typu imprezami i współpracą z mediami, działają też z polskimi sklepami. Nie tak dawno temu cdp.pl chwaliło się poszerzeniem oferty o produkty Big N. Wejście do stacjonarnych sklepów Saturn i Media Markt to jednak nowa jakość.

Obecność w tych miejscach oznacza, że po gry i konsole może sięgnąć bardziej przypadkowy klient, a nie tylko zamawiający w sieci fan marki, który dokładnie wie, czego szuka. To dobra informacja, zwłaszcza w kontekście katastrofalnej sprzedaży Wii U w Polsce. Jest realna szansa, że elitarne grono 350 właścicieli tej konsoli wkrótce się powiększy (tak, wiem, że dziś jest ono większe, ale wciąż elitarne).

Na stronie nintendo.pl możecie sprawdzić w których miejscach powinny być dostępne Wii U i 3DS-y. Warto dodać, że oprócz wspomnianych sieciówek jest tam też trochę prywatnych sklepików z mniejszych miast. Fajnie, w końcu tylko na Wii U zagramy w Fast Racing NEO czy Xenoblade Chronicles X, czyli dwie najciekawsze gry grudnia.

[Źródło: nintendo.pl via pl.ign.com]

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)