"Proszę, nie kupujcie naszej gry u resellerów kluczy" - mówią polscy twórcy Darkwood i... linkują do torrenta

"Proszę, nie kupujcie naszej gry u resellerów kluczy" - mówią polscy twórcy Darkwood i... linkują do torrenta

"Proszę, nie kupujcie naszej gry u resellerów kluczy" - mówią polscy twórcy Darkwood i... linkują do torrenta
Paweł Olszewski
25.08.2017 17:11

Linkują do torrenta ze swoją grą, którą sami wrzucili do sieci. Z ledwie tygodniową grą, nad którą pracowali ostatnie pięć lat.

Oto fragment wywiadu z twórcami Darkwood, jaki opublikujemy na Polygamii po weekendzie. Z rozmowy z nimi czy pierwszego opisu gry jasno wynika, że to nie mogło się udać. Ale się udało, gra miała już premierę, wyszła z trzyletniego (sic!) Wczesnego Dostępu i wyszło jej to na dobre. Jest długa, dopracowana i całkiem skomplikowana. Najważniejsze, że wszystkie te pomysły i mechaniki się w niej nie gryzą. Ale o tym więcej napiszę wkrótce w recenzji. A także o unikalnym klimacie tego tytułu. Teraz skupmy się na fakcie, że w tę ledwie tygodniową grę możecie pograć za darmo.

Oto dzisiejsze oświadczenie chłopaków z Acid Wizard Studio:

Chyba jeszcze nigdy nie linkowałem na Polygamii bezpośrednio do pliku torrent z grą wideo na Pirate Bay, ale cóż, kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Darkwood to gra 2D, powinna pójść nawet na biurowym laptopie. Warto sprawdzić, a także przekonać się, czy jest to coś dla was. Mnie zadziwiająco mocno wciągnęła. Jeżeli po prologu i kilku pierwszych wirtualnych dobach (w grze jest cykl dnia i nocy) poczujecie to samo, to wiecie gdzie się udać - Steam, GoG albo Humble Store. Gra kosztuje 60 zł.

Darkwood Official Release Gameplay Trailer

A co do "raka branży" - odbyła się kiedyś o nim ognista dysputa pod naszą sesją POW (Pytaj o Wszystko) z przedstawicielem największej tego typu firmy, G2A. Znajdziecie tam wszystkie „za” i „przeciw”. W sam raz do przeczytania, jak w tle będzie wam się ściągała gra z Pirate Baya.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)