Prosimy nie karmić triceratopsów!

Prosimy nie karmić triceratopsów!
29.03.2018 16:19
Prosimy nie karmić triceratopsów!
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

Czyli pełne ręce roboty w symulatorze zoo z ekstremalnymi zwierzakami.

Już w czerwcu wcielimy się w zarządcę, dyrektora, a może i sprawcę największej tragedii w historii ogrodów zoologicznych. O ile ucieczki na wolność zdarzą się mięsożernym dinozaurom, bo taki stegozaur może kogoś co najwyżej zmiażdżyć.

Studio Frontier Develompents pokazała nowy trailer strategii ekonomicznej Jurassic World Evolution. Widać po nim, że będzie można zbudować park rozrywki jak z marzeń każdego dzieciaka, który w latach 90-tych z wypiekami na twarzy stał w kolejce do kina.

Jurassic World Evolution Pre-Order Trailer

Nie będzie to jednak takie proste - wnioskuję, że najwięcej pieniędzy pójdzie nie na badania genetyczne czy infrastrukturę parku, a na zatrudnianie i szkolenie personelu regularnie pożeranego przez podopiecznych. Jak ja się nie mogę doczekać tego tytułu! Gdyby jeszcze dodali opcję z Dungeon Keepera, kiedy można było przejąć kontrolę nad jednym z potworów i tak zwiedzać lochy... Wyobraźcie sobie, że jako welociraptor biegacie po tych wypieszczonych chodniczkach i polujecie na ludzi. Ekhm, ale to będzie poważna strategia, więc wróćmy do tematu.

Gra ma premierę 12 czerwca na PC, PS4 i Xbox One. Zamówienia przedpremierowe można składać już dziś.

Co wiadomo do tej pory? Że narratorem będzie Jeff Goldblum, znany z roli dr Iana Malcolma. Że będziemy mogli krzyżować ze sobą gatunki dinozaurów. Na oficjalnym kanale Jurassic World Evolution znajduje się też kilka ciekawych filmów prezentujących gatunki dostępne w grze.

Species Profile - Velociraptor

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)