Projekt Znaki: "W poprzednim odcinku"

Projekt Znaki: "W poprzednim odcinku"
marcindmjqtx

06.05.2010 12:56, aktual.: 15.01.2016 13:23

Za nami kolejny dzień ARG Projekt Znaki przygotowanego przez Microsoft z okazji premiery Alana Wake. Co do tej pory się wydarzyło?

"W poprzednim odcinku Projektu Znaki" Alek po długiej podróży pociągiem dojeżdża do Sobótki. Po drodze na miejsce męczą go dziwne przeczucia - czuje się jakby ktoś go obserwował. Wrzuca na blog enigmatyczny film oraz zdjęcie z komórki, a także krótkie notki, w których relacjonuje przebieg podróży oraz dzieli się swoimi obawami. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że w Spa faktycznie nikt nie widział dziewczyny. Przytłoczony tym Alek zastanawia się co zrobić dalej. Chłopak podejmuje decyzję o zostaniu na noc w schronisku pod Ślężą i powrocie rano do domu. Jednak w nocy dzieje się coś dziwnego, co zmusza chłopaka do zmiany planów i wcześniejszego opuszczenia pensjonatu.

Jak do tej pory podoba Wam się ta zabawa? Bierzecie udział? Cały czas możecie dołączyć się do niej przyłączyć. Wystarczy zacząć śledzić tego bloga i rozwiązywać wraz z innymi pojawiające się tam zadania.

Więcej o Pojekcie Znaki przeczytasz tutaj.

PS A już niedługo zaczną się nasze konkursy związane z ARG. Stay tuned.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)