Project Ukulele nabiera kształtów. Wkrótce ruszy zbiórka na Kickstarterze

Project Ukulele nabiera kształtów. Wkrótce ruszy zbiórka na Kickstarterze

Project Ukulele nabiera kształtów. Wkrótce ruszy zbiórka na Kickstarterze
marcindmjqtx
15.03.2015 11:15, aktualizacja: 05.01.2016 15:11

Playtonic Games, studio założone przez byłych pracowników legendarnego Rare, opublikowało pierwsze screeny i konkretne informacje na temat swojej najnowszej produkcji. Czym jest Project Ukulele?

W czasie swojej prezentacji na EGX Rezzed, Playtonic przedstawiło filozofię stojącą za tym, czym będzie Project Ukulele i podzieliło się kilkoma obrazkami z obecnej wersji gry. Studio ogłosiło, że gracze dostaną możliwość wsparcia produkcji poprzez kampanię na Kickstarterze, która ruszy w maju.

Playtonic Games

Poza tym dowiedzieliśmy się, że Projekt Ukulele będzie trójwymiarową platformówką, w której fani Banjo-Kazooie powinni poczuć się jak w domu. Tytuł napędzany jest przez silnik Unity i docelowo trafi tylko na PC, a o innych platformach zdecyduje wynik kickstarterowej zbiórki.

Celowo nie pokazano natomiast bohaterów, którymi przyjdzie nam sterować, gdyż podobno sam ich wygląd zdradzałby mechanikę stojącą za stworzonym światem, a studio nie jest jeszcze na to gotowe. Podobno wprawne oko znajdzie je na opublikowanych screenach, ale nikomu się to jeszcze nie udało.

Boże błogosław współczesną technologię, gdyż cała prezentacja była transmitowana na żywo, a na oficjalnym kanale EGX możecie obejrzeć ją ponownie.

[Źródło: GameInformer]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)