Project Q oficjalnie potwierdzony przez Ubisoft. W grze nie uświadczymy NFT

Project Q oficjalnie potwierdzony przez Ubisoft. W grze nie uświadczymy NFT

Project Q
Project Q
Źródło zdjęć: © Ubisoft
25.04.2022 09:19, aktualizacja: 01.05.2022 11:41

Ubisoft potwierdza niedawne doniesienia. Francuska firma pracuje nad nową grą, a zapisy na testy właśnie ruszyły. Project Q nie będzie produkcją z gatunku battle royale. W grze nie uświadczymy NFT.

Ubisoft oficjalnie zapowiada nową grę. Project Q (jest to nazwa kodowa, która może się zmienić w przyszłości), jak zapewniają twórcy, nie będzie kolejną grą z gatunku battle royale. Tytuł ma kłaść szczególny nacisk na starcia drużynowe, a w samej produkcji "znajdzie się wiele różnych trybów PvP, które będą miały jeden cel: dobrą zabawę".

Kolejną informacją, którą warto odnotować, jest fakt, że w Project Q nie uświadczymy NFT. Teoretycznie. Twórcy informują, że "nie planują dodawać NFT" do Project Q, ale trzeba mieć świadomość, że plany lubią się niekiedy zmieniać, jednak to tylko drobna dygresja. Można sądzić, że w początkowej fazie w istocie zabraknie NFT.

Ubisoft uruchomił oficjalną stronę gry, za pośrednictwem której chętni gracze mogą zapisać się do testów. Niestety, nie wiemy, kiedy dokładnie one wystartują. Nie znamy też orientacyjnej daty premiery oraz platform, na których pojawi się Project Q. Jednak tutaj można się zasugerować wcześniej wspomnianą stroną gry. Testy mają być przeprowadzone na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)