Godzilla i King Kong trafią do Call of Duty: Warzone. Pojawił się zwiastun

Godzilla i King Kong trafią do Call of Duty: Warzone. Pojawił się zwiastun

Call of Duty: Warzone - Operation Monarch
Call of Duty: Warzone - Operation Monarch
Źródło zdjęć: © YouTube
22.04.2022 12:00, aktualizacja: 23.04.2022 12:10

Domysły graczy zostały właśnie oficjalnie potwierdzone. W Call of Duty: Warzone pojawi się nietypowe wydarzenie. Activision publikuje zwiastun, na którym widzimy Godzillę oraz King Konga.

Od pewnego czasu po sieci krążyły informacje, które rozpalały wyobraźnie graczy. Godzilla i King Kong w Call of Duty: Warzonebrzmi to niezwykle interesująco. Plotki można już odsunąć na bok, bowiem Activision publikuje zwiastun nowego wydarzenia.

Co przedstawia opublikowany materiał? King Kong, w typowy dla siebie sposób, prezentuje, jak można wylądować samolotem na niekorzystnie ukształtowanym terenie, bez uwzględniania zasad bezpieczeństwa. Z morskich głębin wyłania się Godzilla, a swoją obecność pieczętuje epickim rykiem. Majestatyczne bestie ruszają, a ich zachowanie podpowiada, że nie są wirtuozami dyplomacji.

Operation Monarch rozpocznie się 11 maja. Trudno jest mówić o jakichkolwiek szczegółach. Nie wiemy dokładnie, w jaki sposób twórcy chcą zaimplementować te przerośnięte bestie, na czym konkretnie będzie polegać ich rola i jakie zadania będą mieli gracze.


Trzeba przyznać, że połączenie Call of Duty: WarzoneGodzillą i King Kongiem jest dość awangardowe. Pozostaje mieć nadzieję, że nadchodzące wydarzenie będzie równie epickie, co zaprezentowany zwiastun.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)