Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Project CARS 3 wreszcie skieruje serię na właściwy tor

Strona głównaProject CARS 3 wreszcie skieruje serię na właściwy tor
02.01.2019 17:03
Project CARS 3 wreszcie skieruje serię na właściwy tor
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDKeqqRi

Kluczem ma być spojrzenie wstecz, do czasów Shifta.

bDKeqqQB

Wcale nie uważam, żeby pierwsze dwie odsłony Project CARS były złe... Wręcz przeciwnie, oferowały świetną oprawę graficzną i zaawansowany model jazdy, wymagający nawet kilku rdzeniowego procesora do przeliczania z osobna reakcji każdego z kół. Problem jednak w tym, że Slighty Mad Studios nie potrafiło tych świetnych elementów fajnie połączyć w grę. Przez dużą złożoność całości, gry te wymagały sporo nauki. Nauki, dodajmy, mało ciekawej, bo kampania nie stawiała w zasadzie większych celów poza jeżdżeniem masą pojazdów. Przy okazji trzeciej odsłony gry ma się to wreszcie zmienić.

Trzeciej? Ano właśnie, gdy natknąłem się na tę informację, już myślałem, że coś mi uciekło. Temat Project CARS 3 przewinął się jednak na portalu GTPlanet, serwisie zrzeszającym fanów zarówno cyfrowej, jak i prawdziwej motoryzacji. Ian Bell, głównodowodzący Slighty Mad, potwierdził, że studio pracuje już nad nową odsłoną serii. Prace wciąż są oczywiście na zbyt wczesnym etapie, żeby zdradzać szczegóły. Studio wie już jednak, na co powinno w przypadku gry postawić.

325461428234696668

Celem studia ma być powrót do czasów Shifta. Cyklu, który powstał, gdy EA szukało pomysłu na odświeżenie Need for Speeda. Były to tytuły jednocześnie nawiązujące do symulacji, ale nastawione też jednak na pierwiastek zabawy. Skomplikowanie drugich CARS-ów urosło do tego stopnia, że studio (jak przyznał jego szef) samo miało problemy z ogarnięciem wszystkiego tak, by w miarę płynnie działało. Przy tylu pojazdach i tak rozbudowanej strukturze, posmakowanie wszystkiego zabierało jednak zbyt wiele czasu. Trójka ma nieco zawrócić z tej drogi i przede wszystkim stać się strawna. Na zapowiedź jeszcze jednak trochę poczekamy.

bDKeqqQD

Krzysztof Kempski

bDKeqqRz