Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane na PC, PS4 i Xboksa One

Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane na PC, PS4 i Xboksa One

Project Cars 2 oficjalnie zapowiedziane na PC, PS4 i Xboksa One
marcindmjqtx
22.06.2015 19:45, aktualizacja: 05.01.2016 15:01

Gra będzie znacząco większa od poprzedniczki i rozbudowana między innymi o tryb kariery dla dwóch osób. Przy tworzeniu sequela znów mają pomóc gracze.

Slightly Mad Studios idzie za ciosem. Nie zostawia pierwszej części Project Cars na lodzie i wciąż będzie dostarczać rozszerzenia do tej gry, ale studio oficjalnie rozpoczęło właśnie rozdział pod tytułem Project Cars 2.

Tak, jak przy pierwszej grze, w ruch idzie platforma społecznościowa World of Mass Development. Coś dla wszystkich, którzy lubią mieć wpływ na proces tworzenia od najwcześniejszych faz. No i nie boją się rzucić trochę grosza w ciemno. Aczkolwiek przy sequelu łatwiej już podejmować takie decyzje.

Ogólna wizja rozwoju została już zresztą nakreślona.

Project Cars 2 zmierza na PC, PS4, Xboksa One. Ma zaoferować 50 unikalnych lokacji, które przełożą się na ponad 200 tras. A te pozwolą nam ubrudzić się błotem, żwirem czy śniegiem. Dojdą nowe konkurencje, lista klas samochodów przekroczy 40, a liczba modeli wzrośnie do ponad 200.

Ciekawie zapowiada się tryb kariery, bo będziemy mogli współpracować w nim z innym graczem. Będzie mógł pełnić rolę pilota, zmiennika pierwszego kierowcy, spottera przekazującego informacje o wyścigu i wydarzeniach na trasie czy siąść za kierownicą drugiego auta w ekipie. Wygląda na to, że rozrośnie się też tryb sieciowy, w którym dzięki nowym opcjom będziemy mogli sprawdzić się chociażby w roli internetowego komentatora wyścigów.

Więcej informacji znajdziecie na, jeszcze świeżej, stronie gry. Jeśli zamierzacie dołączyć do społeczności WMD, to interesujące Was szczegóły znajdziecie tu.

[źródło: Project Cars]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)