Programy TVN-u już na PlayStation 3, Androidzie i iOS

Programy TVN‑u już na PlayStation 3, Androidzie i iOS

Programy TVN-u już na PlayStation 3, Androidzie i iOS
marcindmjqtx
30.11.2011 12:48, aktualizacja: 06.01.2016 11:47

Czy to już czas na szturm naszych dziewczyn/żon/mam/babć/cioć (niepotrzebne skreślić) na nasze konsole? Seksistowski dowcip - proszę wybaczyć. Nie ulega jednak wątpliwości, że TVN Player jest już dostępny na PlayStation 3. I nie tylko.

TVN Player to usługa telewizji TVN, która jest notabene serwisem z darmową zawartością wideo odtwarzaną na życzenie. Do tej pory dostępna była jedynie w przeglądarce WWW. Teraz to się jednak zmieni.

Od dziś TVN Player jest dostępny na konsoli PlayStation 3 oraz smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym Android bądź iOS (niedługo także na Windows Phone i Samsung bada). Można go także znaleźć na telewizorach niektórych firm czy w ofercie telewizji cyfrowej n. Jeśli jeszcze gdzieś go nie ma, to za chwilę będzie, razem z nową aktualizacją oprogramowania (przykładowo).

W ofercie znajdują się praktycznie wszystkie programy, seriale i inne produkcje TVN-u, aktualizowane cały czas, tak więc nie ma problemu, by znaleźć nowy odcinek tuż po jego emisji.

Cała zawartość jest darmowa, wymagane jest tylko oglądanie reklam.

Nas, graczy, najbardziej interesuje oczywiście to, że TVN pojawił się na PS3. To naprawdę znaczący fakt, który przybliża nas do tego, czym w założeniach miała być ta konsola - i na zachodzie jest, a u nas... tak sobie - czyli centrum multimedialnego. TVN to ogromny gracz na rynku i to, że jego produkcje pojawiły się na platformie Sony, może tylko cieszyć.

Nawet, jeśli teraz będziemy czasem musieli oddać konsole w ręce innych domowników. Ale w końcu rodzinna rozrywka miała być, czyż nie? No to jest.

Tomasz Kutera

AKTUALIZACJA: zgadza się, na PS3 TVN Playera jeszcze nie ma. Ma się pojawić lada chwila. Polski oddział Sony obiecał, że dostarczy nam informacje, kiedy dokładnie to się stanie. Poinformujemy, gdy będziemy wiedzieli.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)