Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Próbny weekend z Niohem 2 tuż za rogiem

Strona głównaPróbny weekend z Niohem 2 tuż za rogiem
27.02.2020 18:11
Próbny weekend z Niohem 2 tuż za rogiemPróbny weekend z Niohem 2 tuż za rogiem
bDzcDVjG

Możliwość wypróbowania gry dostaną właściciele PS4.

bDzcDViZ

Jak ogłosiło Sony, już w ten weekend wszyscy właściciele PS4 będą mogli wypróbować w akcji grę Nioh 2. Zostanie im udostępniony jej fragment, zawierający trzy misje samurajów i pozwalający na wypróbowanie nowości wprowadzanych przez ten tytuł.

Można przeczytać w informacji prasowej, której autorzy nie mogą się zdecydować, jak właściwie pisze się tych jokai (pojawiają się również jako yokai oraz jako Yokai od wielkiego Y) i dość nonszalancko podchodzą do interpunkcji.

Ta czasowo ograniczona wersja demonstracyjna pozwoli graczom na wypróbowanie nowych możliwości personalizacji postaci oraz umiejętności - wzywania wściekłych Yokai (niech będzie tak, tak jest najwięcej razy), wspomagających gracza w walce oraz korzystania z nowej, przypominającej kosę broni - Switchglaiwa. Gracz będzie też mógł przećwiczyć zarządzanie mocą Ki, kluczową dla każdego samuraja w świecie Nioha 2. Odpowiednie wyczucie czasu pozwoli uzupełniać ten zasób, wykorzystywany podczas ataków, uskoków i bloków.

bDzcDVjb

Co ciekawe, choć postępy w rozgrywce prawdopodobnie nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, to personalizacja postaci dokonana w wersji testowej - jak obiecują twórcy - już tak.

Darmowy weekend z Niohem 2 rozpocznie się w piątek 28 lutego o 09:00 rano, a zakończy w niedzielę 2 marca.

Dominik Gąska

bDzcDVjX