Problemy z dodatkami

Problemy z dodatkami14.05.2010 14:13
Problemy z dodatkami
marcindmjqtx

Mniejsze lub większe dodatki to dla wydawcy łatwo zarobione pieniądze, ale wygląda na to, że niektórych i tak korci by zaoszczędzić jeszcze na testach. Efektem są na przykład problemy, zgłaszane przez graczy, którzy w ostatnim tygodniu kupili dodatek Rapture Metro Pack do BioShock 2 i Expansion Pack 2 do Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers.

W przypadku Rapture Metro gra automatycznie blokuje dostęp do nowych mapek jeśli jedna z osób w lobby nie kupiła dodatku. Gracze muszą wtedy wybrać jedną z podstawowych plansz. Oczywiście przy grze z nieznajomymi nietrudno o taką sytuację, co w zasadzie oznacza niemożność grania na dokupionych mapkach. 2K zamiast rozwiązać problem sugeruje jedynie by gracze, którzy chcą go ominąć tworzyli sobie prywatne mecze. Komentarz do takiego zachowania jest chyba zbędny.

Posiadacze Magic: The Gathering donoszą natomiast, że po ściągnięciu dodatku gra lubi zawiesić się, pokazując jedynie czarny ekran. Prace nad naprawieniem tego błędu trwają, więc jeśli nie lubicie się denerwować, to warto wstrzymać się z zakupem.

326986504885070103
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)