Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Problemy techniczne mogą przesunąć premierę Minecrafta na PS4.

Strona głównaProblemy techniczne mogą przesunąć premierę Minecrafta na PS4.
22.08.2014 10:56
Problemy techniczne mogą przesunąć premierę Minecrafta na PS4.
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDRWNaIC

4J Studios zapewnia, że ciężko pracuje, ale nie wie czy będzie w stanie dotrzymać terminu.

bDRWNaHV

Minecraft: PlayStation 4 Edition podobnie jak wersja na pozostałe konsole miał pojawić się już na koniec sierpnia. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że według studia, wersja dla PS4 została ukończona i oddana Sony do finalnych testów. Jak zawiadomiło na Twitterze 4J Studios, Sony znalazło kilka błędów, które wymagają naprawy. 4J zapewnia, że już nad tym pracuje, ale cały proces zatwierdzania gry będzie musiał odbyć się ponownie, co może wpłynąć na datę premiery.

Od początku miesiąca fani na całym świecie czekają na konkretną datę premiery ich ukochanej gry. 12 sierpnia ukończoną wersję wysłano do autoryzacji w strukturach Sony, a informacja o błędach pojawiła się dopiero wczoraj. O wersji na platformy Xbox One i PS Vita nie pojawiły się żadne nowe informacje. Wciąż znajdują się w produkcji i mają pojawić się w najbliższym czasie.

4J Studios nie ujawniło czy planuje jednoczesną premierę na wszystkich 3 platformach, czy proces będzie odbywał się stopniowo. Wszystko powinno wyjaśnić się razem z końcem bieżącego miesiąca.

bDRWNaHX

[Źródło: Eurogamer]

Oskar Śniegowski

326935980886480938
bDRWNaIT