Problemów Assassin's Creed: Unity ciąg dalszy

Problemów Assassin's Creed: Unity ciąg dalszy

Problemów Assassin's Creed: Unity ciąg dalszy
marcindmjqtx
17.12.2014 15:19, aktualizacja: 05.01.2016 15:21

Opóźniana aktualizacja wreszcie ujrzała światło dzienne. Problem w tym, że niektórzy zamiast 6,7GB muszą pobrać... całą grę.

Pośmialiśmy się z Unity już przy wielu okazjach. Ubisoftowi trzeba też przyznać, że z miejsca zabrał się do roboty i intensywnie łata grę. Grę, która nie powinna trafić na rynek w tak opłakanym stanie. No, ale ją łatają...

Najnowsza aktualizacja miała być ostatnią z gatunku tych kluczowych. Specjalnie dla niej Ubisoft musiał przerobić niektóre dzielnice Paryża, by zażegnać problemy z gubieniem przez grę płynności animacji. Stąd rozmiar pliku musiał być duży. Ale nie powinien ważyć aż 40GB.

Naprawdę nie powinien, więc jeśli widzicie, że Wasz Xbox One chce zassać taką aktualizację, to wiedzcie, że macie problem. Ubisoft odniósł się do sprawy w oświadczeniu na swojej stronie. Ale choć firma współpracuje nad rozwiązaniem tego problemu z Microsoftem, nie wiadomo kiedy sytuacja zostanie naprawiona. Póki co konsola zamiast pobrać jedynie plik aktualizacji, uważa, że powinna po raz kolejny pograć całą grę z sieci.

Jeśli macie Unity na płytce, powinno pomóc odinstalowanie gry i zainstalowanie jej jeszcze raz - wtedy najprawdopodobniej pobierze ona z sieci jedynie plik najnowszej aktualizacji.

Ciekawe czy to ostatni odcinek tej tragifarsy. Oj, Ubi, Ubi...

[źródło: Ubisoft]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)