Problem ze złączem HDMI w pierwszych sztukach PlayStation 4. Sony wymienia konsole na nowe

Problem ze złączem HDMI w pierwszych sztukach PlayStation 4. Sony wymienia konsole na nowe
marcindmjqtx

14.11.2013 10:58, aktual.: 05.01.2016 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amerykańska premiera PS4 będzie mieć miejsce dopiero jutro (europejska - za dwa tygodnie), ale pierwsi gracze - czy to media, czy też osoby wyłonione w rozmaitych konkursach - już dostali w swoje ręce nowe konsole. I... pojawiły się pierwsze problemy.

Problem jest zasadniczo jeden i powtarza się u wielu osób. W niektórych egzemplarzach coś jest nie tak ze złączem HDMI, które albo nie działa już od początku (tak było np. w przypadku serwisu Kotaku), albo w pewnym momencie przestaje funkcjonować (taki los spotkał serwis IGN). Podobne problemy pojawiły się także u dwóch użytkowników reddita, którzy chwalili się konsolami zdobytymi jeszcze przed premierą dzięki promocji w sieci fast foodów Taco Bell.

Oczywiście, PS4 jest objęte gwarancją, a Sony reaguje na reklamacje i wymienia konsole na nowe. Źle jednak wróży fakt, że podobny problem pojawia się u wielu osób - to może wskazywać na to, że coś jest nie tak z pierwszą partią nowych urządzeń.

Miejmy nadzieję, że to pojedyncze przypadki. Więcej będziemy wiedzieć po premierze, gdy już nie tylko pojedyncze osoby będą posiadaczami PlayStation 4.

[za IGN]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)