Prison Architect: gra, w której zbudujemy... więzienie

Lubicie gry oparte na nietypowych, oryginalnych pomysłach? Sprawdźcie Prison Architect, bo zapowiada się rzecz naprawdę nietuzinkowa.

Prison Architect: gra, w której zbudujemy... więzienie
marcindmjqtx

Introversion to niezwykłe studio. Małe, niezależne i regularnie dostarczające kolejnych świetnych, oryginalnych tytułów.

Uplink? Najlepszy "symulator" hakera w historii.

DEFCON? Prosta strategia, w której sprowadza się na świat atomową zagładę i zabija miliony ludzi kilkoma kliknięciami.

Darwinia i Multiwinia? Coś zupełnie dziwnego, nawet nie wiem jak to do końca określić...

Teraz Introversion powraca z nowym projektem. Początkowo studio planowało stworzyć symulator szajki złodziejskiej w losowo generowanym mieście (na zasadach takich, jak tworzony jest świat w Minecrafcie), przyznają jednak, że trochę ich to przerosło. Wzięli jednak technologię i opracowali coś zupełnie innego. To Prison Architect, gra, w której będziemy projektować i zarządzać... więzieniem.

Co ciekawe, w produkcji będzie tryb fabularny opowiadający konkretną historię. Dla tych, którzy chcieliby po prostu budować, także znajdzie się tryb - bez wyznaczonych celów.

Brzmi intrygująco? Brzmi. Sprawdźcie pierwszy zwiastun gry:

Premiera, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gdzieś w 2012 roku.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościwideointroversion
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.