Prince of Persia w końcu wróci z urlopu? Jest coś, co pozwala w to wierzyć

Prince of Persia w końcu wróci z urlopu? Jest coś, co pozwala w to wierzyć

Prince of Persia w końcu wróci z urlopu? Jest coś, co pozwala w to wierzyć
Adam Bednarek
05.05.2020 12:50

Nowego Assassin's Creed już zobaczyliśmy - czas na powrót Księcia?

W 2013 roku potwierdzono, że Prince of Persia idzie na urlop, ale kiedyś wróci. Teraz widzimy, że "kiedyś" oznacza naprawdę odległą przyszłość, bo minęło 7 lat, a o nowym Prince of Persia jak było cicho, tak dalej jest.

No dobra - na początku roku zapowiedziano produkcję powstałą z myślą o salonach VR, ale po tylu latach oczekiwania nie o to raczej fanom serii chodziło. Na szczęście coś w piaskach może się ukrywać.

Ubisoft zarejestrował domenę princeofpersia6.com - i z dochodzenia na reddicie wynika, że strona rzeczywiście należy do wydawcy.

Sama strona oznacza jeszcze niewiele. Może Ubisoft ją po prostu zaklepał, by później nie było kłopotów związanych z odkupieniem praw.

Co jakiś czas Ubisoft przypomina, że pamięta o serii, ale do konkretów jeszcze daleka droga. Pozostaje mieć nadzieję, że w końcu coś w temacie się ruszy, no bo ile można czekać?

A w ubiegłym roku chęć do zrobienia nowego Prince of Persia zgłaszał… twórca oryginału. Wprawdzie jego słowa w tej sprawie niewiele znaczą, bo prawa ma Ubisoft, ale nawoływania do powrotu pochodzą nie tylko ze strony graczy, ale też autorów. Czy wydawca dalej głuchy na te głosy? Zarejestrowanie domeny pozwala wierzyć w to, że coś jednak nadchodzi.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)