Prince of Persia Remake jednak istnieje? Jest przeciek, są komentarze, tylko potwierdzenia brak

Strona głównaPrince of Persia Remake jednak istnieje? Jest przeciek, są komentarze, tylko potwierdzenia brak
20.08.2020 14:11
Prince of Persia Remake jednak istnieje? Jest przeciek, są komentarze, tylko potwierdzenia brak

Na powrót Księcia Persji czekamy już 10 lat.

Przecieki w naszej branży to smutny standard. Trudno się jednak temu dziwić, utrzymanie tajemnicy w często kilkusetosobowym gronie nosi znamiona sztuki. O prawdziwym pechu i swoistym rekordzie mogą mówić pracownicy Ubisoftu, których gry "wyciekają" notorycznie. I to tuż przed ich oficjalnymi zapowiedziami.  Tak było przy okazji "Assasin's Creed Valhalla", "Far Cry 6" czy "Ghost Recon: Breakpoint".

Wszystko wskazuje na to, że do niechlubnej listy dołącza remake "Prince of Persia". Gracze na kontynuacje słynnej serii czekają od lat. Ubisoft jednak cały czas milczał. Aż do czasu, gdy pewien inernauta podpisujący się na Twitterze jako Ken Xyro, trafił na poniższą ofertę.

327382073302405945

Czy przeciek jest prawdziwy? Odpowiedź na to pytanie możemy poznać już wkrótce. Ubisoft planuje bowiem kolejną odsłonę swojego wirtualnego wydarzenia, na którym mamy poznać kolejne tytuły wydawcy. Ubisoft Forward nie ma jeszcze potwierdzonej daty, wiadomo tylko, że odbędzie się we wrześniu. Yves Guillemot, szef firmy, zapowiadając wydarzenie mówił: "mamy jeszcze wiele do zaprezentowania w najbliższych miesiącach".

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)