Prezes Level-5 potwierdził, że studio pracuje już nad Ni no Kuni 3

Prezes Level-5 potwierdził, że studio pracuje już nad Ni no Kuni 3

Prezes Level-5 potwierdził, że studio pracuje już nad Ni no Kuni 3
Krzysztof Kempski
28.06.2019 17:24

Jupi!

Całkiem sporo dzieje się ostatnio w świecie Ni no Kuni. Najpierw na E3 dowiedzieliśmy się, że pierwsze Ni no Kuni (Wrath of the White Witch) ukaże się w odświeżonej wersji na PC i PS4. Gra ukaże się tego samego dnia (to znaczy 20 września) również na Switchu - ale już w niezmienionej wersji. To odsłona uważana przez wielu fanów za tą lepszą część serii. Na pewno jest konkretniejsza pod względem poziomu trudności, acz również Revenant Kingdoms po kilku aktualizacjach się w tym względzie poprawiło.

325365076699918962

Wcześniej jednak będziemy też świadkami pełnometrażowego filmu, bazującego na serii oraz anime. Dzisiaj jednak szef Level-5 ogłosił chyba najważniejszą nowinę. Akiro Hino potwierdził, że nową grą, nad którą pracuje obecnie studio jest Ni no Kuni 3. Nie zdradził niestety żadnych konkretów związanych z tytułem, ale wygląda na to, że produkcja może zadebiutować jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku.

Może mieć związek właśnie z wspomnianym filmem pełnometrażowym. W sierpniu zaplanowana jest bowiem na razie tylko japońska premiera filmu, a wersja anglojęzyczna powinna ukazać się rok później. Wiemy też, że już wkrótce ukaże się bliżej niezdefiniowana aplikacja mobilna związana z marką.

Krzysztof Kempska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)