Prey 2 skasowany, Bethesda potwierdza

Prey 2 skasowany, Bethesda potwierdza

Prey 2 skasowany, Bethesda potwierdza
marcindmjqtx
31.10.2014 10:14, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

O krętych losach tej serii można by nakręcić serial. Bardziej w stylu "Mody na sukces" niż "True Detective".

Pierwszy Prey ukazał się w 2006 roku po 11 latach (!) tworzenia i był przyjemną strzelanką w sosie science-fiction. Preya 2 ogłoszono w 2011 roku. Widziałem go w akcji bodaj na E3. Ale już go nie zobaczę, bo projekt skasowano. Tym razem ponoć ostatecznie.

Piszę "tym razem", bo losy gry to opera mydlana, w której Esmeralda na zmianę omdlewa i wpada w ramiona kolejnych facetów. O czym sami możecie przekonać się tutaj. Pozwólcie, że zacytuję kilka naszych nagłówków z ostatnich lat: "Prey 2 został anulowany?"; "Bethesda twierdzi, że Prey 2 jednak żyje"; "Prey 2 wciąż w niebycie"; "Autorzy Dishonored jednak pracują nad Prey 2?". I tak dalej.

Tym razem jednak informacje o śmierci nie są przesadzone. Jak powiedział Pete Hines z Bethesdy:

Gra nie spełniała naszych standardów jakości i zdecydowaliśmy się ją skasować. Nie pracujemy nad nią. To nie była łatwa decyzja, ale pewnie niewielu zaskoczy, jako że nie mówiliśmy o tej grze zbyt wiele. Będziecie tęsknić? Ja niespecjalnie. Może to i lepiej, że nie ciągnięto tej gry za uszy, by na siłę wydać, tak jak to było kilka lat temu z Duke Nukem Forever.

No ale przeżyjmy to jeszcze raz:

Prey 2 - E3 2011 Cinematic Trailer (1080p)

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)