Premiera Shadow of the Tomb Raider już całkowicie bezpieczna

Premiera Shadow of the Tomb Raider już całkowicie bezpieczna

Premiera Shadow of the Tomb Raider już całkowicie bezpieczna
Adam Piechota
25.07.2018 07:00

Oraz jedno z tych historycznych zdjęć ze świata deweloperów

[ttpost url="https://twitter.com/tombraider/status/1021774635816243204?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1021774635816243204&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fshadow-tomb-raider-gone-gold%2F"]

Powyższa fotografia towarzyszy najbardziej radosnemu wpisowi na Twitterze ostatnich kilkunastu godzin i oznacza, że trzecia część odświeżonej Lary „pokryła się złotem”, czyli po prostu została ukończona. Teraz produkcja zmierza do wydawcy, Square Enix, do tłoczni, do dystrybutorów i finalnie, 14 września, na półki sklepowe. A wszyscy, którzy w tak przepełnionym miesiącu ostrzą sobie zęby przede wszystkim na Croftównę, mogą odetchnąć spokojnie. Nie będzie nagłych obsuw na ostatniej prostej. Będzie tylko rywalizacja z kilkoma innymi gigantami. Lub kilkunastoma. O raju, jak ja boję się sezonu jesiennego.

Shadow of The Tomb Raider - Official Gameplay Trailer | E3 2018

Myśmy na Polygamii o trzecim wpisie w reboocie marki, wiecznie dążącym do „pokazania, jak Lara starała się Tomb Raiderem”, pisali całkiem dużo. Były dokładne analizy fragmentów rozgrywki, na przykład ten kontrowersyjny od Krzysztofa z wczoraj. Były analogie do The Last of Us Part II, zwłaszcza na poziomie atmosfery, brutalności i bezwzględnego języka. Były w końcu zachwyty Asi, która najprawdopodobniej we wrześniu dostarczy Wam wyśmienitą recenzję. No i nie raz było o tym, czy Rhianna Pratchet psuła scenariusz początku nowej trylogii, czy nie. Zatem teraz trochę o grze możemy pomilczeć. Misja wykonana.

Chcemy to sprawdzić sami w ruchu i tyle. Choć w mojej liście „wrześniowych gier, przez które mogę stracić pracę” Shadow of the Tomb Raider jest za Dragon Questem XI, trylogią Spyro oraz Spider-Manem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)